• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 lipca 2021

- 6 marca 2021 r.

W Bydgoszczy, został rozegrany pierwszy rzut II ligi. Nasza stypendystka Monika Marach uzyskała wynik 383.5 pkt. Zaliczając 6 podejść. W rwaniu 75/80/83, w podrzucie 90/95/98.
MGLKS Tarpan Mrocza objął prowadzenie w II lidze.

- 4 czerwca 2021 r.

Odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w Gdańsku. Monika zdobyła złoty medal w kategorii 64 kg. Ustanowiła również 4 rekordy Polski.

- 12 czerwca 2021 r.

W Siedlcach odbył się „Turniej Nadziei Olimpijskich”, w którym w kategorii do lat 18 wystąpiły reprezentacje: Czech, Węgier, Litwy oraz dwie reprezentacje Polski. Nasza stypendystka Monika Marach została najlepszą zawodniczką turnieju wygrywając w punktacji sinclera 254,3 pkt. Startowała w kategorii 71 kg uzyskując wynik 198 kg (88 w rwaniu i 110 w podrzucie). W dużej mierze przyczyniła się także także do wywalczenia I miejsca w klasyfikacji drużynowej. W turnieju Monika ustanowiła nowy rekord Polski w kat. 71 kg do lat 17 – podrzut 110 kg.

- 27 czerwca 2021 r.

W Cospicua na Malcie odbyły się zawody Pucharu Europejskiej Unii Podnoszenia Ciężarów. W zawodach tych startowała zawodniczka Tarpana Mrocza Monika Marach, która w klasyfikacji ogólnej zdobyła złoty medal. Monika w dwuboju podniosła łącznie 198 kg ustanawiając nowy rekord Polski w rwaniu.